• autor: dawidek1417, 2015-04-16 22:39

Konsekwencja w dążeniu do celu!

Pierwsze punkty, świetny mecz..

Relacja

Jamnica w świetnych nastrojach przystąpiła do ostatniego spotkania. Jednak to gospodarze byli stroną przeważającą. Konstruowali akcje począwszy od obrony. Jamnica postawiła na grę z kontry. W pierwszych minutach dobrze interweniował Szęszoł oraz świetnie grająca, co ważne bardzo konsekwentnie obrona! Dośrodkowanie z rzutu rożnego strzał głową Bartłomieja Giży minimalnie nad poprzeczką. Akcja Jamnicy, przerzut Mariusza Wolaka do Radka Kija, ten zgrywa do Bartłomieja Giży lecz ten nieczysto trafia w piłkę z  około 10m. Znów kilka akcji gospodarzy, ale bez większego zagrożenia. W 32 minucie rzut wolny z 35m od bramki Podleszan, strzał z prostego podbicia Dawida Barłoga i mamy 0-1!  Przed przerwą mogło był podwyższenia prowadzenia lecz strzał Mariusza Wolaka ląduje na słupku bramki.

Po przerwie gra wyglądała dokładnie tak samo. Tamtejszy LKS układał swoje akcje, natomiast Jamnica kontrowała. Mocny strzał przeciwnika obija poprzeczkę bramki strzeżonej przez Sławomira Szęszoła. Kilka minut walki w środku. Żadna z drużyn nie stwarzała sytuacji bramkowych. Jamnica wyszła dość agresywnym presingiem na połowie gospodarzy. Dwukrotnie stoper Podleszan wybijał piłkę poza linie boczną. W 70 minucie dało to efekt. Ostre, wysokie wyjście do przeciwnika, obrońca podaje do swojego bramkarza, śliska murawa sprawiła, że golkiper gospodarzy nie przyjmuje piłki, wywalczona futbolówka trafia do Radka Kija, ten wykłada ją Bartłomiejowi Giży, ten ostatni pakuje piłkę do bramki z najbliższej odległości. 0-2! Przeciwnik próbował jeszcze coś zmienić lecz nieudolnie..

Cieszy skuteczność oraz świetna gra całego zespołu!!