18 kolejka

• autor: dawidek1417, 2015-04-10 23:01

Smutek, żal, rozczarowanie..

Sędzia odbiera zwycięstwo Jamnicy!

Jamnica bardzo zmotywowana przystąpiła do meczu z Piastem. Nasz team przeważał, natomiast Piast bardzo niewiele miał z gry, Piast bardzo rzadko gościł pod naszą bramką. W pierwszym kwadransie Jamnica wykorzystuje piłkę zagraną w światło bramki przez Michała Giżę, Dariusz Wolak zmienia kierunek lotu piłki i mamy 1-0. Goście praktycznie w ogóle nie zagrozili bramce Jamnicy. Jamnica miala jeszcze kilka swoich szans ale do przerwy nie udało się nic więcej wykorzystać.

Po przerwie.. katastrofa.. Goście rozpoczęli ze środka boiska, dośrodkowanie w pole karne, piłka przechodzi wszystkich pod linię boczną.. Sędzia dyktuje rzut karny. (prawdopodobnie mocniejszy podmuch wiatru powalił zawodnika Piasta). Goście wyrównują 1-1. Kabaretu ciąg dalszy.. arbiter wprowadzał nowe zasady gry w piłkę. (po ostatnim kontakcie z piłką zawodnika Jamnicy, piłka opuszcza boisko, natomiast sędzia wskazuje rzut z autu .. dla Jamnicy) W 70 minucie kolejny mocny podmuch wiatru, zawodnik gości upada przed polem karnym, rzut wolny z 17m, uderzenie zawodnika Piasta, bramkarz odbija, dobitka i 1-2! W końcówce dobrą okazję miał Robert Szumny, bramkarz odbija na rzut rożny oraz Marcin Sito, którego strzał wybija obrońca 1m przed linią bramkową. Kolejna porażka.