• autor: dawidek1417, 2015-04-02 20:57

Świąteczna wtopa!
2 mecze, 5 goli strzelonych - liczba punktów? - 0

Relacja

Spotkanie rozpoczęło się wyśmienicie.. przynajmniej tak się wydawało. Bo to nasza drużyna doskoczyła do rywala, który raz za razem wybijał piłki na oślep. W 3 minucie 100% sytuacja i strzał obok bramki. 5 minuta i sytuacja się powtarza. Wydawało się, że w końcu Jamnica musi strzelić bramkę. Radek Kij w sytuacji sam na sam.. obok słupka. Można powiedzieć pierwsze wyjście z własnej połowy drużyny Jaślan i od razu gol. 1-0 Na szczęście szybka odpowiedź Jamnicy, Dawid Barłóg wycofuje piłkę na 18m, Radek Kij piekielnie mocnym strzałem od słupka daje wyrównanie. W 30 minucie świetna trójkowa akcja. Radek Kij podaje do Dawida Barłoga, ten kieruje mocną piłkę wzdłuż bramki, formalności dopełnia Grzegorz Szydło. 1-2 dla Jamnicy! Gospodarze zaczęli od środka boiska.. wymiana kilku podań i ?? Mamy 2-2. Do przerwy remis!

Druga część gry i mniejsza przewaga Jamnicy. Po pierwszej połowie zdominowanej przez nasz team nastąpiły wymiany akcji. Pitmark uzyskiwał wiele rzutów rożnych, było ich mnóstwo, zaś Jamnica próbowała kreować grę! Mało okazji z obu stron. Jednak rzuty rożne początkowo nie przynosiły efektów. Jamnica miała swoje okazje po długim podaniu do Grzegorza Szydło, który przelobował bramkarza lecz kapitan gospodarzy genialnie zaasekurował swojego golkipera. Niestety.. 20 min przed końcem Pitmark strzela bramkę po jednym z rzutów rożnych. W końcówce mieliśmy kilka okazji, lecz gospodarze dobrze bronili lub mieli wiele szczęścia po strzałach w boczną siatkę. Kolejna porażka!

Wydawało się niemożliwe, że Jamnica odniesie porażkę, po świetnym meczu, tylu okazjach do strzelenia bramki.. a jednak!