• autor: dawidek1417, 2014-11-12 18:06

Grad goli, świetne spotkanie.

Jamnica zgarnia pełną pulę na koniec rundy!

Relacja

Spotkanie rozpoczęło się od ostrych ataków Jamnicy, ale żadna z akcji nie zakończyła się bramką. Ławnica zdecydowanie cofnięta na własnej połowie wybijała piłki czekając na wyjście z kontrą. W końcu dokładne wykończenie akcji naszego zespołu. Prostopadłe podanie Dawida Barłoga, Grzegorz Szydło w sytuacji sam na sam lobuje bramkarza przyjezdnych. Znów kilka niewykorzystanych okazji, które się zemściły. Po stracie w środku pola jeden z niewielu wypadów gości kończy się bramką. Mamy wyrównanie. 1-1 I znów odpowiedź Jamnicy. Szybko rozegrany rzut wolny przez Mariusza Wolaka, Robert Szumy strzałem z prostego podbicia uderza po długim rogu bramki gości. Do przerwy 2-1.

Druga część gry bardzo nerwowa. Jutrzenka skutecznie wybijała naszych piłkarzy z rytmu. Gra utrzymywała się w środku pola, jednak ze sporą przewagą Jamnicy. Kilka akcji które powinny być zakończone bramką niestety nie zostały wykorzystane. Za to goście po jednym z dalekich wykopów w nasze pole karne, w dużym zamieszaniu wyrównują wynik meczu na 2-2. Sytuacja zrobiła się niepokojąca. Jamnica podrażniona takim przebiegiem meczu nie odpuściła. Wycofanie piłki na narożnik pola karnego przez Grzegorza Szydło, do piłki podbiega Dawid Barłóg i strzałem lewą nogą dokręca piłkę tuż przy samym słupku bramki gości. 3-2 Nasza drużyna poszła za ciosem. Goście zdecydowanie opadli z sił. Jamnica mocno przycisnęła w końcówce. Świetne dośrodkowanie Pawła Wolaka, akcję zamyka Mariusz Wolak, który z bliskiej odległości pakuje piłkę do bramki. Jakby było mało dorzucamy jeszcze jedną bramkę. Genialne podanie Bartłomieja Giży za plecy obrońców, Dawid Barłóg podaje wzdłuż bramki, a Grzegorz Szydło dopełnia formalności i ustala wynik na 5-2!