• autor: dawidek1417, 2014-10-16 21:28

Ciężkie spotkanie, świetny wynik

Coraz mocniejsza Jamnica!

Relacja

Drużyna z Przecławia to bardzo niewygodny przeciwnik. Sporo walki od pierwszych minut zapowiadało ciekawe spotkanie. I tak się stało.. Jamnica prowadziła grę. Przepław miał niewiele do powiedzenia, goście praktycznie stworzyli sobie żadnej dobrej sytuacji. Natomiast gra naszego zespołu z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Solidnie w obronie, dobrze w ataku. Jamnica miała kilka niezłych sytuacji, ale brakowało szczęścia czy zimniej krwi w ich wykończeniu. Przy dośrodkowaniu z rzutu rożnego, błędzie bramkarza gości, Michał Giża strzela do pustej bramki, lecz obrona blokuje strzał naszego obrońcy. W 40 minucie strzał Dawida Barłoga z rzutu wolnego, do bramki około 35 m, piłka odbija się od poprzeczki bramki gości. Do przerwy 0-0.

Po przerwie znów napór Jamnicy. Od razu nasz zespół ruszył do ataku. Strzał Dawida Barłoga znów ląduje na poprzeczce bramki gości. Uderzenie Marcina Tabora, Mariusza Wolaka pewnie łapie bramkarz Przecławia. W końcu doczekaliśmy się na bramkę! Dośrodkowanie w pole karne, obrona wybija piłkę na 16m, strzał Dariusza Wolaka z prostego podbicia, piłka po rykoszecie wpada do bramki! 1-0 Jamnica grała bardzo solidnie, goście praktycznie za cały mecz nie zagrozili naszej bramce. Końcówka spotkanie pod dyktando Jamnicy. Nasze team ciągle atakował, oddając wiele strzałów na bramkę. Swoje próby oddawali: Grzegorz Szydło, Marcin Tabor, Dariusz Wolak i Radosław Kij. Ten ostatni popisał się ładnym strzałem w slupek bramki. W 89 minucie prostopadła piłka do Mariusza Wolaka, mija on obrońców wykłada piłkę do Dawida Barłóga, a ten finalizuje akcję ustalając wynik na 2-0.

Zapraszamy na nasz fanpage na facebooku.